30 thoughts on “gavau dovanų”

 1. zinok, protas man tavo nesuprantamas ir siek tiek smirda skaiciais ir logiskumu ;] kas man labai tolima.. ypac tavo tas paskutinis irasas apie cookius, defaultus ir dar bilezino kokius biesus :}
  as pukelis

 2. ..tik neįsižeiskit, bet kaip tik prisiminiau vieną SMS – labas karve, aš drugelis :-))) Šiandien gera nuotaika (bent jau kol kas) :-)
  Matematikai pasakytų, kad visas pasaulis yra skaičiai ir tik skaičiai :-) Net gyvenimo prasmė slypi skaičiuose :-)))
  Mano protas nesuprantamas ne tik Tau, mielojo chirurge – eiklioji, bet ir man :-)) Pas mane dominuoja skaičiai, nes ne visas raides pažįstu ;-)) O su logiškumu dar prasčiau ;-))) Bet parsisiunčiau update’ą šiandien, tai kelias dienas tūrėčiau būti kiek protingesnis :))) Kol visą power išnaudosiu ir vėl pasileisiu į egzistavimo subtilybes ;-)

  p.s. ačiū už komplimentą! Nes kaip supratau ne tokis aš jau durnas kaip atrodau :D

 3. kokias emocijas merginom sukelia vaikino portretas… idomiai :) reiks gal kokia serija portretu padaryt ir pavieshint, su galimybe komentuoti tik merginoms ;)

 4. MindeKei aš jau seniai laukiu tokios parodos! :-) Galėtum ne tik vaikinų portretus sudėti, bet ir merginų :-)

  p.s. spėju visai kitokie komentarai būtų buvę, jei nuotrauka nebūtų “patobulinta” ;-)

 5. Tadukai,
  merginos daznai man neleidzia viesinti ju fotografiju. nors gana nedaug ir turiu ju ;) O vaikinu noriu delto kad man patiko komentarai :) imestum cia kokia merga nieks nekalbetu, pasiseiliotu ir viskas :)
  Chirurge,
  kodel tu taip “ant panu” pasinesus, fiziskai jos negali suteikti tiek malonumo, kiek gali vyrishkosios lyties atstovai :)
  del fotkes: retushuota, bandziau megejiskai, rezultate nesimato kad retusota, aisku jei ziuret 100proc gal pasimatytu spalvu persipynimai. kas ziurejo sako nesimato, kad retusuota. su mask’e panaikinti apgameliai, demeles ir kiti dalykeliai ;) tai zurnaluose dauguma fotkiu “apdirbamos”, kartais net randus ishiminejant ir t.t. vienzo sintetika

 6. Vaikinai man idomus vidum, o merginos, kaip leles, isvaizda. Ypac fotografijoj.. :) ir ypac kai su tuo dirbt reik ;]

  Ir tik nereikia pasakymu, kad merginos fizikai negali suteikt tiek malonumo kiek vaikinai- viskas vis vien slypi galvoj, o ne uodegoj.. ;)

  o zurnaluose drisciau pasakyt, kad visos nuotraukos apdirbamos :)

 7. Hmm, vaikinai įdomus vidum? :) Čia tipo traukia savo vidumi ar kaip? Negali būti, kad bendrauju jau su antra panele, kuriai išvaizda nėra l.svarbi… O kas keisčiausia, kad nei vienos panelės gyvai nesu matęs :-))) Vsio, kraustausi į kiber erdvę – čia daug fainiau :-)

  Amm, nu joa… merginos fiziškai tiek malonumo suteikti negali, nes trūkstamą malonumų kiekį prideda “dvasinis” ryšys – žodžiu smegenai :-)

  Madona yra gerai išsireiškusi šiuo klausimu :-) Manau visi žino, tai pošlenti viešai nereiks :)

 8. :-)) žodžiu esmė yra tokia… Madonai tas organas yra nereikalingas, kad patirti orgazmą, nes jis yra jos galvoje. Angliškai gražiau skamba, bet kam tos gėlės ;-)

 9. :-)) MindeKei! Bijau, kad Tau teks pasiaukoti ir eiti vienam (už visus)… o mes čia palauksim… dvasiškai ir morališkai palaikysim :-)))

  Eiklioji, siūlau užsiregistruot :)

  P.S. pagal MindeKei aš ne kiaulė :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.