ar verta? | pigu.lt

su sąlyga, kad fotografavimo sezonas artėja, nusprendžiau truputį investuoti (potenciali investicija į padoresnį LCD kol kas atidedu) į foto įrangą. Dar prie sąlygos pridėjus, kad yra krizė, investiciją apribojau vos pusšimčiu. Už tiek pinigų galima nusipirkti CF atminties kortelę :)

Paieškos gauti pigiai, daug ir greitai nedavė vaisių, tačiau visai priimtinas variantas buvo ir atrastas pigu.lt pasiūlymas įsigyti Kingston Elite PRO CF. Nors dabar ji kainuoja 52,22Lt (2009-04-22), tačiau vos prieš kelias dienas jos kaina buvo tik 45,71 + transportas. O įvertinus, kad pataikiau į akciją – gavau transporto išlaidų dydžio nuolaidą (nors transportavimas nepriklausomai nuo prekės dydžio yra 5Lt). Kitaip sakant buvo nuodemė nepirkti… ir nuodemė neišbandyti Lietuviško pirkimo internete, kai iš tolimo užsienio jau ne kartą ir ne du esu pirkęs ir ne už vieną dešimtį litų.

Dalykai, kurie patiko:
1) gera kaina (na dabar ji nebetokia gera, bet nežinau ką siūlo konkurentai)
2) mažos transportavimo išlaidos (vos 5Lt, kai visi aplink siūlo “tik” už 15Lt)
3) užsakymo sekimas internete ir informacijos siuntimas apie pirkinio būseną el.paštu
4) pakankamai greitas aptarnavimas 2 d.d. (įvertinant, kad gyvenu ne sostinėje… bei pinigų ir laiko sąnaudas)
5) kurjerio skambutis ir pristatymo laiko suderinimas (to tikrai nesitikėjau, nors apie tai ir buvo rašyta pigu.lt parduotuvėje)

Išvada:
Manau nuo šiol visad prieš pirkdamas bet kokią prekę pasižiūrėsiu ką gero siūlo pigu.lt :) Kažin kiek ilgai?

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Karolis

    Na siuo atveju tau pasiseke, as su sita sistema turejau siokiu tokiu problemu (liko neisprestos), kolkas nebesinaudoju (bet speju tik kol kas).
    Bet siaip is visu lietuviku sios srities projektu tai taip geriausias varijantas.
    Tik dar galetu prekiu paieska patobolinti

  2. Apie problemas su pigu.lt esu skaitęs ir aš. Todėl pirkdamas šiek tiek nerimavau :) Lietuvoje mažai perku internetu… bet iš Viva Hong Kong per dealextreme.com tai visai nemažai esu niekučių parsisiuntęs.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.