Vestuvinės akimirkos

Praėjusį šešadienį pasitaikė proga truputį pasibandyti pafotografuoti vestuves :) Maždaug 15min. nuo bažnyčios iki automobilių…

web_IMGP5704-1 web_IMGP5721

web_IMGP5689-1 web_IMGP5792-1

Vis dar galvoju, ar pavyktų man imtis šio amato ir nesugadinti dviems žmonėms nuostabios šventės.

← Previous post

Next post →

3 Comments

 1. Giedre

  Labai grazios nuotraukos. Tadukai, atidziai sklaityk ka tau parasysiu dabar TU esi gabus, kurybingas foto meistras ir dar + megaujiesi tuo.
  Cia is patirties kalbu. Pas mane visos panos cypti ir alpti prad4jo pamaciusios tavo nuotraukas :) (cia kalbu apie mergvakari)
  O ar pavyktu ar ne… sakyciau nepabandysi – nesuzinosi, bet kadangi tu jau pabandei, tai ja ukaip ir klausimu nebekyla :) Viskas pavyko. Ar ne?

 2. Giedre

  atsiprasau uz klaidas :P

 3. Pradėsiu nuo prisipažinimo :) Prieš parašydamas šį komentarą dar kartą peržiūrėjau mergvakario (tiksliau dalelės jo) nuotraukas. Na, kai fotografavau galvojau, kad daugmaž pavyko… šiandien žiūrėjau ir galvojau, kad galima tikrai geriau ir nevertos tos nuotraukos (bent jau techninė jų pusė) to cypimo :) Nors… kai pats dalyvauji tame veiksme, tai, ko gero, labiau į emocijas nuotraukose žiūri, o ne į atlikimo kokybę :) Sau bandau būti reiklus iki begalybės… Su vestuvėmis, vėl… Tikriausia toje situacijoje padariau nemažai, bet ne viską. Peržiūrinėdamas nuotraukas galvoju, kaip reikėjo elgtis, kad būtų buvę geriau (nors negalvoju, kad nuotraukos buvo labai blogos…). Viską įmanoma išmokti, tik reikia daug pastangų, kantrybės ir užsispyrimo daryti iki galo :) O jau labai greit sužinosiu ar man užtenka turimo potencialo, kad judėti toliau ar… ;) :D Palikime šį “ar” atvirą.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.