ar visi omnitel klientai debilai?

prieš savaitę pasirodęs straipsnis delfi savo pavadinimu tikrai šokiravo – ar visi omnitel klientai debilai? Ištikro tai manęs šis straipsnis nei kiek nenustebino. Anksčiau buvau skaitęs, kad mažėjantis omnitel vartotojų skaičius turėjo priešingą įtaką pajamoms – jos augo. Naturaliai kilo klausimas – ar omnis sugebėjo tiek naujų paslaugų įbrukti esamiems klientams, kad tai ne tik kompensavo išėjusius vartotojus bet dar ir pliusą turėjo? O gal likusiems klientams buvo užkrauta didesnė mokesčių našta? Iš straipsnio spėju, kad linkstama prie antrojo varianto… Nežinau kodėl, bet po tokių straipsnių aš labai džiaugiuosi, kad esu Tele2 klientas.

P.S. Paskaitykite ir komentarus… tarp gausybės blevyzgų yra ir keletas labai intriguojančių faktų (čia ir čia)

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. Šunys lojas karavanas eina. Savi pliusai, savi minusai. Man omnis suteike tokias, salygas, kad nesiruosiu niekur iseit.

  2. as irgi kazkada omni’je buvau. bet pirmas smugis buvo kai viena diena eme ir kokia 30% visiems vartotojams kainas pakele. super akcija!! kitas – kai dukart is eiles gavau dviguba saskaita nei iprastai – nors tikrai tiek nekalbejau.. nuo tada esu su tele2 ir dziaugiuos. kaip grazi pasaka su laiminga pabaiga =]

  3. ps
    tiesa – dar prie dvigubos saskaitos paprasiau atsakaitos – sake si menesi atastaita gauti neimanoma – patiko =]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.