iphone Lietuvoje

Liudas kažkokiu magišku būdu gavo iPhone :) Nežinau kuo šis aparatas ypatingas, kad tiek daug apie jį kalbama, bet matyt kažkas tokio tikrai yra. Lucky I’m not high-tech fan (bent jau kalbant apie mobilius) :)

← Previous post

Next post →

4 Comments

 1. Giedrius

  Gerai isreklamuotas daiktas ir tiek, as irgi nesuprantu del ko toks susidomejimas. Sms rasyt nepatogu per touchscreen, muzika ir internetas jau senokai yra ant Nokiu, o daugiau nieko ypatinga. Tik atrodo neblogai. Plius kiek girdejau su atsirisimu gali kilt problemu, nes su update’ais Apple siuncia koda kuris turi pagal ideja kazkaip sudirbt atristus telefonus.

  Is Apple serijos:

  http://www.youtube.com/watch?v=xcjLEwZqcQI

  :-)

 2. parašysiu aš po kiek laiko komentarus į savo blogą, ką manau pats. Trumpai pirmas įspūdis silpnesnis nei tikėjaus, bet jis vis tik gerėja. Daiktas labai usable. (o sms rašyti yra visai patogu, net su dviem rankom galima pavaryt. skirtumas tik, tas kad qwerty klaviatūra, o ne mobiliakine). Del atrišimo. Kas imsit rekomenduoju atrišinėt lietuvoj, pasitariant su naudotojais, o ne imti velnias žino kokių bandančių užsidirbti vaikų atrištus. Bet viskam yra sprendimai ir yra tuo užsiimantys žmonės. Turėjau laimėjęs nokia n93 kuri irgi neva turėjo būt revoliucija, bet visiškai nepatiko. Nesu ir apple fanas, bet šitas produktas man visai limpa

 3. jau vienas lietuviskas tinklalapis (TV programu gidas tv24.lt) yra adaptuotas iPhone ir iPod Touch: i.tv24.lt

 4. Kad jau buvo paminėtas šis gidas, tai būtų labai įdomu sužinoti iš ko laikosi toks portalas? Reklamos jame nulis, kažkodėl abejoju, kad kuri nors televizija mokėtų jiems, kad būtų afišuojama jų TV programa, vartotojai taip pat neturi mokėti už galimybę palyginti skirtingų kanalų TV programas.

  Kažkada klausiau vieno patyrusio blogerio-marketingisto apie tokį reiškinį, bet mano laiškas paskendo tyruose :) Arba blogerio kompetencija ne tokia didelė, kokią įsivazdavau :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.