bms expert su santa rosa

BMS išleidžia naują nešiojamų kompiuterių kartą, kurie visi turės SANTA ROSA platformą. Pasakysiu atvirai nuo PC pasaulio esu atitūkęs negrįžtamai, tad nelabai žinau kuo ypatinga ši platforma, bet kaina jos maždaug 2 kartus didesnė nei ankstesnių “core 2 duo” platformų (~700Lt).

Kelintą dieną vis panaršau internete ieškodamas kokios nors info apie šią naują BMS kartą. Kol kas aktyviausios diskusijos vyksta kompiuterija.lt forume. Ten vietinė bendruomenė krypsta į laptopo surinkimą pačiam (“barebone”) ant labai giriamos COMPAL platformos (IFL 90).

BMS technikos direktorius sako, kad ši nauja karta tūrėtų išsiskirti iš kitų expert kartų savo patikimumu – ne tik SANTA ROSA platforma, bet ir už pagrindą paimtas garsaus gamintojo “barebone”. Dėja, neaišku ant kokios platformos jis yra surinktas, nes yra ir garsių gamintojų, kurių kokybė nėra blizganti.

O išsirinkęs aš esu t0kį mažylį:

BMS Expert E430
Intel Core 2 Duo (Santa Rosa) T7100 1,8GHz
2048 MB SO DDR II
160 GB 5400rpm S-ATA hdd
14,1 WXGA glare
SM DVD+-RW/R
Intel GM965 integruota vaizdo plokštė
Bluetooth
LAN / WLAN / Modem
FireWire
TV-out
Mic
Webcam
4 in 2 card reader
4 x USB 2.0
Vista Home Premium + Tildės biuras + Kaspersky
3399Lt

Any comments?

← Previous post

Next post →

14 Comments

 1. Vištos nori ar neturi galimybės imt xp?
  kasperskis vertas kainuojančių pinigų?
  pasidomek alternatyva
  http://www.activevirusshield.com/

 2. Nei Vištos noriu nei Kaspersky pas save laikyčiau :) MS politika – daugiau jokių XP su naujais PC. Vienintelis įdomesnis dalykas yra Tildės biuras, kurio dar neteko rankomis čiupinėti.

  Anyway, ne dėl softo šį kompą nužiūrėjau… Parametrai visai patiko, tik bus įdomu pamatyti kokia yra realybė. Laukiu db, kol Šiaulių BMS’e atsiras.

 3. giedre

  Tadai!!! Kompiuteraste tu!!! :) negi nieko daugiau nebepapasakosi mum? Tik apie kompus?

 4. aš prieš 2 mėn ėmiaus HP tai dar pavyko gaut su XP media center edition :)

 5. Lucky You! Aš darbe prie Vištos prisisėdžiu pakankamai daug, kad namie XP atrodytų mieli :)

 6. Vaidas

  va jums ifl90:
  http://www.fortakas.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=5902
  ta ka tu nusiziurejai bms’e galima pigiau gaut Fortake, arba geriau uz ta pacia kaina ;)
  sekmes

 7. Žinau šitą :) Apie IFL90 daug skaičiau ir fortake ir kompiuterija.lt forume. Bet aš mažylio noriu ~14,x inch. IFL90 – 15,4. Didelis jau :) Tad iš COMPAL platformų žiūrėjau į HGL30 bei FT00. O apie šiuo modelius nieko daug parašyta neradau :(

  BMS’ai eis ant ASmobile Z6 series barebone,ų. Galutinį sprendimą priimsiu tik tuomet, kai gyvai įsitikinsiu kaip veikia ir kaip rodo e430.

 8. Vaidas

  na as is BMS is principo neimsiu (uzsideda jie ir surenka minimalistini varianta, tipo jiems pigiau o kiti kurie nelabai raukia ir toki nupirks, svarbu skamba panasiai :)), nors irgi ruosiuos kita menesi paieskoti kasko sau.
  sekmes tau renkantis, parasyk koki issirinksi :)

 9. Naujoji “exper” karta su “santa rosa” man nelabai panaši į “apkirptus” variantus. Man atrodo čia nauja karta – nauja strategija – all in one!

  p.s. ačiū!

 10. Vaidas

  turiu omenyje, kad galima geresni proca isidet, geresni harda ri daugiau ramos, bus ta pati kaina. Jie tai pavadintu turbut BMS expert’s expert :)))
  prasom

 11. Nu taip, galima… keli šimtai litų:

  Platforma (ASmobile Z62F) 1,555.50Lt
  Procas (C2D T7100 santa rosa) 705.10Lt
  RAM (DDR2 667MHz 1GB) x2 282.34Lt
  HDD (160GB SATA 5400rpm) 353.65Lt
  Plienas iš viso – 2896.59Lt

  Nuo BMS kainos turime ~500Lt skirtumą. Jei norime būti legalūs, perkame Višta arba pigesnį XP Home ir skirtumas belieka minimalus.
  Šioje vietoje kur kas aktualesnis patikimumo klausimas. Kiek teko skaitinėti iš anksčiau, BMS už tai kol kas niekas negyrė, bet never say never :)

 12. Vaidas

  Žinai, Taduk :), išabndžiau vakar “vištą” (gal biški postas ne į tema, nu bet noriu pasisakyt :)). Na apie ją tiek visi neigiamai kalbejo, kad neatsispyriau pagundai pažiūrėti :). Grafinė aplinka visai nieko, maišytas linux ir apple variantas sakyčiau, kas del gilesnių vertinimų, tai susilaikau, nelabai ir suprantu :)
  Tik va nesuprantu vieno, buvo sakoma, jog tas naminis paukštis labai jau saugus ir visaip ten nenulaužiamas, tik aš visai nelegalią versiją naudojau (na nesu už piratavimą, tik kad negaliu sau leisti tokios prabangos, kaip patenkinti smalsumą už tokią kainą :)) ir net sugeneruoto passwordo nepaprašė, lengvesnio įdiegimo net nulaužtas ofisas neturi :)
  tai kaip čia dabar su tuo saugumu?….:)

 13. Nemanau, kad Višta labai saugi :) Nebūna Windows iš pirmo karto saugūs :D Kas dėl naudojimo… pas mane darbe Višta. Kas kartą paleidžiant kokia kitokią programą (arba einant kur nors į gilesnį windows meniu) prašo patvirtinti ar tikrai aš to noriu :) Kai paleidžiu FireFox update, tai net du kartus prašo patvirtinti mano veiksmus.
  Man atrodo Vista is for beginners. Ten daug visokių navarotų by default yra padaryta (daug visokių atskirų katalogų ir t.t.),o jei esi labiau advanced vartotojas ir turi kažkokią savo sistemą, tai Višta sukelia papildomą rūlestėlį, kaip tą sistemą išsaugoti nesugadintą :)

 14. Vaidas

  na pas mane darbe viena laime dar XP sedi, ir jei labai reikia ubuntu isidet galima :)
  neavdinciau saves advanced, bet tikrai ir ne beginner, sakykim tada intermediade levelis :)
  o su višta, kad klausineja kaip užsispyręs ZoneAlarm jau ir pats pastebėjau :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.