GMail – niekada nereikės trinti laiškų?

Pamenat GMail pristatyme paminėtas paslaugos privalumas – jums niekada nebereikėtų trinti laiškų? Atrodo man jis nebegalioja! Per truputį daugiau kaip metus prikaupiau daugiau kaip 2000MB duomenų (kiek tiksliai nepamenu, bet procentinė išraiška buvo ~80% max talpos) laiškų pavidale ir nutariau, kad tai jau kritinė riba :) Pradėjau trinti! Rezultatas visas 1000MB rezervo.
Tryniau ne belenką ir belenkur. Sugalvojau, gan primityvią sistemą, kuriai reikia skirti laiko, tačiau ji man pakankamai efektyvi. Susikūriau naują etiketę “attachment”, kuri buvo priskirta visiems laiškučiams turintiems priedus. Po to pagal šį paieškos kriterijų leidausi į senienų trynimą. Kelis “seniausius” puslapėlius “praskanavęs” pašalinau ~100 dialogų ir “vualia” vėl padorus rezervas.

p.s. ar pastebėjote, kad GMail pradėjus akciją “megabaitų skaičius vis daugėja” skaitliukas sukosi greičiau? Dabar devynios galybės skaičių po kablelio, tad 1MB dėžutės talpa padidėja tik po daugiau kaip 2 parų.

7 thoughts on “GMail – niekada nereikės trinti laiškų?”

  1. O daug žinai tokių, kam nepatinka? ;) Taip, patinka. Labai! Mėgstamiausias lietuviškas gabaliukas dar nuo “Foje” laikų – “mėlyni plaukai”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.