modifikacija

Truputį patobulinau savo TV! Indėjau lizdą autio 3,5″ kištukui & jungtuką TV audio kolonėlėms išjungti :) Dabar turiu daug geresnį garsą per muzikinį centra :)

TV modifikacija

12 thoughts on “modifikacija”

 1. kitokio neturėjau, tai indėjau tokį :) Po to sugalvojau, kad kitaip galėjau indėti, bet…
  Lipdukas iš senų gerų laikų, kai buvau mažas ir storas (o dabar tik tai storas) ir visur visokias nesamones klijuodavau kur sugalvodavau :D

 2. :))) ot ta vaikystė :) aš tą lipduką kažkur paslėpiau stalčiuje :))) O jungiklis tai jiega :) nereikia kito :)

 3. tai aš tą patį jungiklį buvau sugalvojęs kitaip idėti… tik per vėlai sugalvojau :) Pas mane ant TV dar ir kitokių lipdukų yra :)

 4. Ujuj kokios mielos boružėlės. Man patinka tavo telikas :)))))) Nu tuos lipdukus tai nugrandyčiau laukan :) palikčiau tik boružėles ir ta super jungiklį :)))

 5. Lipdukų beveik nesimato, nes jie užklijuoti ant tos pusės, kuri nukreipta į sieną. O buružėlių, tai pilnas kambarys, Karinutės dėka :)

 6. Net jei ir nesimato, bet žinau, kad yra, neleidžia man ramiai gyvent :))))) o boružėlės tai gėris :) Karinutė apklijavo viską boružėlėm? :)

 7. Tau neleidžia ramiai gyventi lipdukai ant mano TV? :))) Kartą gimtadienio proga Karinutė padovanojo man pyragą su daug boružėlių, tai ilgainiui jos išplito po visą kambarį :D

 8. Karinute, vėl boružėles? :))))))))
  Tadukai, nea, tavo lipdukai leidžia man ramiai gyvent :))) va jei jie būtų ant mano teliko, tai neleistų :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.