sms?

gal kas žino, kur pigiai galima sms žinutes iš ineto siuntinėti? Turiu aš ežio kortelę, bet neturiu atliekamo veikiančio telefono :) 50% praeito mėnesio telekomunikacijų sąskaitos sudarė būtent SMS žinutės :)
Ir iš vis… gal yra koks planas, kad pigios žinutės būtų (kaip ežio ledas) ir pigūs pokalbiai (kaip Tele2 verslas)? Ai, joa… idealių nebūna :D

Pradėsiu aš nagrinėtis savo 5mėn detalias išklotines ir skaičiuoti koks planas man labiausiai apsimoka. Ar man atrodo ar čempionas tikrai neblogas mokėjimo planas?

← Previous post

Next post →

6 Comments

  1. Giedrius

    Pabandyk http://www.sms.ac/, arba http://www.ecall.ch. Bet papasakok kaip sekes kai pabandysi :)

  2. sms.ac – spam veisykla apie kitą nieko nežinau :D

  3. Giedrius

    Del spamminimo tai juk galima e-mail’a atsidaryt kokiam Yahoo, ir naudot visokiems neaiskiems prisiregistravimams, is kuriu galima spamo sulaukt. Kiek esu susidures, tai Yahoo spama geriausiai gaudo. Hotmail daznai gerus laiskus i “junk” nunesa, bet Yahoo matyt neblogai padirbejo prie algoritmo, kad tokiu dalyku beveik nebuna. Ir siaip, patogus ir funkcionalus “interfeisas”, tame Yahoo. Bet cia ne i tema :)

  4. amm aš ne dėl to, kad SPAM’o bijau gauti… aš dėl to, kad kompanija kuri SPAM’ina man neatrodo labai patikima :)

  5. ir taip ir taip skaičiavau… neapsimoka man keisti mokėjimo plano nors tu ką… Nešiotis du telefonus užknisa, bet atrodo, kad labiau apsimokėtų nešiotis tris :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.