TEO

Afišuoja vat ISP apie nerealius greičius – 2Mbps, ne… dar daugiau 4Mbps! Bet man net niekingų 256Kbps užtikrinti negali :/ Nekenčiu nestabilaus, lėto, lūžtančio zebra interneto!

p.s. 101 kartą bandau prisijungti… DSL vadinasi… Dial-up stabilesnis būdavo…

← Previous post

Next post →

3 Comments

 1. as isitikinus, kad visi Internetinio rysio tiekejai meluoja apie savo greicius….tik vieni daugiau, kiti maziau..

 2. MKei

  cia viena is priezasciu isvaziuoti is siauliu seip :)

  Vilniuj, Kaune jau pamirstos tokios bedos :)

 3. Šiaip už melą šioje srityje yra baudžiama :) Nurodytą greiti įmonė teoriškai turi galėti pasiekti. O dėl ko realiai nepasiekia – daug ir įvairių argumentų ;)

  Oj neskubėčiau girti nei Vilniaus nei Kauno. Nemokamo arba pigaus, greito, patikimo, lankstaus ir dar belenkokio nerealaus interneto nebūna.
  Pas vieną tiekėją gali sumokėti 40Lt/mėn ir turėti didelį kiekį papildomų paslaugų nemokamai. Pas kitą gi, gali mokėti per pus mažesnį abonentinį mokestį už interneto paslaugą, tačiau prireikus papildomos paslaugos iš tavęs nulups dvigubai. Pavyzdžių daug ieškoti nereikia… Pas vienus išoriniai IP adresai dalinami tik paprašius, pas kitus ši paslauga kainuoja +10Lt/mėn. Yra ir daugiau gudrybių kaip kompensuoti “sumažinti” vienos paslaugos kainą. Galima siūlyti tik komplektines prekes – Internetas + KTV + kažkas. O visuose reklamuose skelbits, kad pas mus internetas už labai patrauklią kainą. Tačiau ką daryti žmonėms kurie kitų paslaugų nenori? Jei tiekėjas neleidžią rinktis? Vieni imą viską ir džiaugiasi kaip pigu, kiti moka už vieną paslaugą kažkiek brangiau, bet turi tai ko reikia.

  Vis neprisiruošiu padaryti VOX paslaugų išsamios analizės. Meleonai planų, vieni už kitus geresni. Daugelyje skamba žodžiai “nemokamas”! Bet… Kai pradedi realiai skaičiuoti dažnai viskas apsiverčia ir su baziniu planu gaunasi palankiau nei su nerealiai geru – “nemokamu” planu.

  Čia bendro pobūdžio pasvaičiojimai apie paslaugas ir jų kainas. Nereiktų priimti asmeniškai arba kaip reklamos.

  p.s. MKei, iš principo netikiu kad Vilniuje ar Kaune interneto paslaugos kaina yra mažesnė. Greičiausiai praleistos “papildomos sąlygos”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.