Rikis

Hmz, atrodo tik baltos dėžutės (ją parodysiu vėliau) neužtenka gerai foto padaryti:

rikis


Foto dėžutė:

foto dėžutė

← Previous post

Next post →

10 Comments

 1. na, kas pasakys, kas šioje (nekoreguotoje) nuotraukoje man nepatiko? eMKa? Giedriau?

 2. MKei

  visada galima ateit pamoku…

 3. :) tai, kad aš ir pats žinau ko reikia :p tik dabar galvoju kaip šitą pasigaminti.

  p.s. beje, nuotrauka visai nekoreguota! Only resize.

 4. Julija

  šešėlis gal?…ai, nesugalvoju… man tai viskas tiktų :)

 5. MKei

  nieko ten gamint nereik :P viskas pas tave namuose ar darbe yra, ko reikia

 6. Julija – 10 balų!

  p.s. MKei, kadangi mano darbas su mano hobi kol kas nelabai derinasi, tai jo kišti aš nenorėčiau :) O gaminti vistik reiks… Pradžiai bandysiu vieną lepą kaip nors įtaisyti, kad “kaltų” tiesiai (nes kol kas tik blyktės atspindys iš viršaus yra) ir dar bandysiu sumeistruoti švelnų apšvietimą iš apačios. Vat :)

 7. Giedrius

  Nezinau, man tie seseliai irgi netrukdo :) Gal spalvos truputi per astrios… Kontrastas per didelis del blykstes. Nors as apie fotografavima ant stalo nelabai ismanau. Jei dar nebandei, pabandyk blykste i lubas pasukt, jei iseina; arba kokia marle uzdet.

 8. Blyn, aš tai turiu bėdą – man šitos spalvos labai natūraliai atrodo t.y. kontrastas neperdidelis :/ Turiu nuotraukų kur mažesnis “kontrastas”, bet ten balta nėra balta :) Reiks keisti požiūrį… o ir tie šešėliai erzina… Anyway, dėl jų galutinai apsispręsiu, kai dar vieną variantą išbandysiu.

  Šiaip čia nėra kalta tiesiai į objektą blykstė nukreipta. Pridėjau dar vieną nuotraukėlę – dėžutė. Byktė “kala” į tą atsilapojusią popieriaus lapo dalį ir maždaug statmenai nukreipiama į objektą. Savaitgalį gal šiek tiek daugiau paeksperimentuosiu…

 9. p.s. blyn, turiu mintį… gal čia mano laptopas ne pačias geriausias spalvas parodo ir dėl to man visai normaliai atrodo? Hmz, net nežinau kur būtų galima pažiūrėti į normalų CRT…

 10. Giedrius

  Nekreipk per daug demesio i pastabas del spalvu :) Cia ir nuo skonio priklauso :) Dar karta paziurejau, balta kaip balta, bet raudona gal vos perdeginta su saturation. Nors cia ir seseliai gali but kalti. Ne tie kur po apacia, bet tie sonuose, ant raudonu galu. Bet kai padidini nuotrauka lyg ir nieko atrodo. Sunku suprast :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.