paveikslų peržiūra

susimečiau ką tik FastStone Image Viewer. Labai patiko, tai ką pamačiau. IrfanView + ACDsee – abiejų gerosios savybės. Tikriausia resursų jis valgo daugia nei IrfanView, bet tikrai ne tiek daug, kad pastebėti OS stabdymą (maždaug 40MB of RAM pasiema iš karto + priklausomai nuo užgaidų apkrauna CPU).

Published by

T.

Vat, vat...

10 thoughts on “paveikslų peržiūra”

 1. All FastStone Programs are provided as FREEWARE for private (non commercial) or educational (including non-profit organization) use.

 2. hmm… auto levels tai man patinka, o daugiau IMHO tas pats. Nepatinka, kad video ir muzikines bylas atkuria – blogis, blogis, blogis. Muzikai yra WinAmp, video yra – Zoom player ir t.t.

 3. tuomet reikia išbandyti :) Bus pas mane 3 paveikslų peržiūros programos… Hmz, gal kaip nors vieną vienintelį gėrį išsirinksiu :)

 4. Hmz… iš to ką mačiau ir ką spėjau išbandyti galiu sakyti, kad:

  IrfanView – yra default windows XP “picture and fax viewer” atitikmuo. Tik su daugiau funkcijų.

  FastStone – paveikslėlių naršymui ir peržiūrai skirta programulka. Nemokamas ACDsee atitikmuo.

  XnView – yra rimčiausia programulka iš visų (čia paminėtų), tačiau ją rekomenduotina naudoti tik patyrusiems vartotojams (yra labai daug nustatymų ir pritaikymų savo reikmėms; pagal default nustatymus programa truputį gaidiška, bet skyrus 15min konfiguracijai viskas labai pasikeičia).

 5. suparinot :D

  kas diena po naujiena, ir vel po sekanciu gonkiu manes visi klausines: Kada foto!!???

 6. :)) nu, o ką dabar darysi… Reikia gi kažkada išsirinkti. Rinktis iš vienos galimybės yra blogis. Iš dviejų truputį mažesnis, o iš trijų jau gėris :))

Comments are closed.