paveikslų peržiūra

susimečiau ką tik FastStone Image Viewer. Labai patiko, tai ką pamačiau. IrfanView + ACDsee – abiejų gerosios savybės. Tikriausia resursų jis valgo daugia nei IrfanView, bet tikrai ne tiek daug, kad pastebėti OS stabdymą (maždaug 40MB of RAM pasiema iš karto + priklausomai nuo užgaidų apkrauna CPU).

10 thoughts on “paveikslų peržiūra”

 1. All FastStone Programs are provided as FREEWARE for private (non commercial) or educational (including non-profit organization) use.

 2. hmm… auto levels tai man patinka, o daugiau IMHO tas pats. Nepatinka, kad video ir muzikines bylas atkuria – blogis, blogis, blogis. Muzikai yra WinAmp, video yra – Zoom player ir t.t.

 3. tuomet reikia išbandyti :) Bus pas mane 3 paveikslų peržiūros programos… Hmz, gal kaip nors vieną vienintelį gėrį išsirinksiu :)

 4. Hmz… iš to ką mačiau ir ką spėjau išbandyti galiu sakyti, kad:

  IrfanView – yra default windows XP “picture and fax viewer” atitikmuo. Tik su daugiau funkcijų.

  FastStone – paveikslėlių naršymui ir peržiūrai skirta programulka. Nemokamas ACDsee atitikmuo.

  XnView – yra rimčiausia programulka iš visų (čia paminėtų), tačiau ją rekomenduotina naudoti tik patyrusiems vartotojams (yra labai daug nustatymų ir pritaikymų savo reikmėms; pagal default nustatymus programa truputį gaidiška, bet skyrus 15min konfiguracijai viskas labai pasikeičia).

 5. :)) nu, o ką dabar darysi… Reikia gi kažkada išsirinkti. Rinktis iš vienos galimybės yra blogis. Iš dviejų truputį mažesnis, o iš trijų jau gėris :))

Leave a Reply

Your email address will not be published.