google naujienos

google paleido savo kalendorių. Labai geras daiktas turiu pasakyti, jau seniai google buvo raginama tokį padaryti – padarė.

Dar vienas pastebėjimas google tema. Nors gmail ir yra išvertsa į lietuvių kalbą, tačiau geriau naudotis angliška versija. Daugelis naujovių taip ir lieka nepastebėtos su lietuviška versija.

Anksčiau net kai kurie google puslapiai buvo visiškai skirtingai atvaizduojami jei aš esu pasirinkęs lietuvišką ar anglišką variantą, pvz: google translate. Dabar atrodo sutvarkyta jau, bet… dar prieš kokią savaitę visai kitokie puslapiukai buvo (lietuviško varianto nenaudai).

← Previous post

Next post →

17 Comments

 1. joo google’as juda gerai primyn. Kiek zinau siek tiek neapsiskaiciavo jie savo galimybiu (paleido kruva nauju (tiesa puikiu) nemokamu paslaugu ir net ju super didelis kiekis suepr galingu serveriu nelabai laike, tai dabar biski apribojo naujus userius, bet siaip grazu kai pagalvoji… Kas toliau idomu ju planuose…

 2. agam… čia tikriausia apie tą google analytics kalbi? Jau prieš gerus kelis mėn. užsiregistravau, kad pakvietimą gauti. Kaip nėra, taip nėra :-/

  Mane apie google tik vienas dalykas neramina. Bijau, kad šis monstras gali taip išaugti, kad be jo gyventi nebegalėsiu. Ir kaip tik tą akimirką jo paslaugos taps mokamos…

 3. Giedrius

  Aha, man kas labiausiai patinka tai http://video.google.com/, ir http://scholar.google.com/. Dar neblogai kartais dydzius perverst, pvz. irasant “128usd in litas”, arba “5.8lb in kg”. Vertima tai dazniausiai is altavista naudoju, nes google dar nelabai su rusu kalba, o kartais prireikia… :)

 4. na jo analytics buvo tai apie ka kalbu. Bet kiek zinau tai ne vienintele sustabdyta paslauga. Idomu ar google’as greit gales zinot ka as valgiau pusryciams :D o siaip speju googlas toliau eis tuo keliu, kad paslaugu neapmokestint, duonai ir druskai uztenka ir taip turbut :)

 5. na, tikiuosi kad jų politika nepasikeis… o šiaip jie labai galingi inovatoriai, pvz pašto paslaugos pateikimas daugeliu atveju lenkia net software pašto programas… Belieka palinkėti sekmės :)

  p.s. manau, kad neužilgo tas laikas, kai vietoje maps.lt eisime į google :-)

 6. pasirodo google man gali ir svajonių merginą surasti, wooo :)

 7. liumis

  na google earth manau tikrai po kokiu poros meteliu rodys tiksliau nei maps.lt :) O apie pasta as turiu savo nuomone. Manau kad gmail yra “skaitytojas”. Kazkaip nemalonu kai tavo mailus skaito, kad ir robotas. Plius nervina akd archyvu negalime nereneiminus siusti. TIk tiek minusu mtau, kita – ledas.

 8. liumis

  Database Capacity Exceeded (again), stai apie ka anksciau kalbejau. Kai pagalvoji populiarumas nesveikas

 9. šiaip turint kokį *.lt paštą niekada negali būti tikras, kad koks root adminas nepaskaitys Tavo laiškučių :)
  Prieš keletą metų sklido kalbos kaip vieno nemokamo pašto servo adminai vakarais prie alaus vartotojų laiškus skaitinėdavo :))
  Tai jau geriau google robotas skaito mano laiškus, kai tų laiškų per dieną milijardai prasisuka abejoju ar mano nekalti laiškeliai (be jokių how to make a bomb arba i want join HAMAS) sulaukia ypatingo dėmesio…

 10. stogą? ;)

 11. nu jo plius google robotas nelabai lt kalba moka turbut. Va google searcha lietuvaiciai dar ir apgavineja tokiu budu noredami savo vieta googlej pakelt :)

 12. galva.
  O gaila, grazi vis delto truputi buvo ;]]

 13. Liumi, joa… google lietuviškai dar nekalba. Iš “skaitymo” pusės tai yra gėris, iš kitų paslaugų teikimo – blogis.

  Eiklioji, agam, tikrai gaila…. tikrai graži buvo :)

 14. Pracūzija, Italija, Vokietija ir Ispanija jau gali džiaugtis goole maps

 15. kaip faina panarsyt, kur klaidziojai.. Taip noretusi vel cesnakines sriubos, sangrijos ar afrikietisku sokiu parkeliuose :]
  Kaip smagu butu, jei googlius galetu mygtuko spraktelejimu ir perkelti tiesiai i norima gatvele uz 3 k km ;]] echh.. gal ir sulauksiu kada :]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.