unable to connect

Tikriausia pastaruoju metu dažnai matote unable to connect arba the page cannot be displayed. Aš taip pat dažnai tokį užrašėlį matau… ir tikriausia dažniau nei Jūs. Ir spėju dar kuris laikas jį matysim, kol vyrai “efektyviai” dirbs savo darbą… Ačiū už dėmesį, o e-vaizdui ačiū už galimybę bent akimirką pabūti on-line.

P.S. Efektyvaus darbo rezultatus galima stebėti adresu: http://diskusijos.e-vaizdas.net/viewtopic.php?id=2022

← Previous post

Next post →

7 Comments

 1. nu va, dvi svetaines jau iškrausčiau iš šito serverio.. dar dvi liko :) Dabar prasideda maksimalių eksperimentų metas…

 2. Kur krausteis, ką pasirinkai, įdomu :)

 3. Dabar puse manęs guli DailyRazor (ši svetainė kol kas e-vaizdas serveriuose). DR jau dabar nepatinka dėl lėto ping’o (vidurkis ~180ms, + iš 1 val ping’o ~10% būna timed out). Bet ten gaunu multiple sites on one account bei mailing list management (konkrečiau mailman, nors realiai ir majordomo užtektų). Dar yra 3SQL db :) Man dabar 2 užtenka, bet šiaip reikia turėti bent vieną atsargai :) O kas svarbiausia visas šitas gėris sutelpa į ~$35/year.

  Liudai, gal ką pasiūlyt gali? :)

  Aš norėčiau “domenai + hostas” per metus į 200Lt sutilpti. Dabar domenų išlaikymui išleidžiu ~75Lt.

 4. heh aš irgi išsikėliau iš EV beveik. Buvau nukeliavęs į kažkokį splius antrinį servą, tas irgi nesužavejo. Dabar viena svetainė (kuriai nesvarbu litai o svarbu kokybė yra microlinke, dar keltas serveriai.lt (ten su kolega turim ta didijį planą pasiėmę). Dabar mąstau dar, siūlo man http://hostcentras.lt/ bet dar nesidomėjau

 5. hmz… antrinis serveris, tai smail? Man tiek serveriai.lt tiek hostcentras.lt turi per mažai galimybių ir per didelę kainą :) Tas hostcentras.lt tai net normalaus valdymo pulto neturi (man geriausi DA ir cPanel).

 6. ne ten buvo hostblaze :) viskas ėjos puikiai, iki nulūžo viena kart dviem parom. Valdymas man reikalingas tik db ir mailų sukūrimui. Serveriai .lt aš gavau ten 20 proc nuolaid1, surinkau iš klientų ir liko teigiamas balansas tai kaip nors. o va tavuoju hosteriu pasidomėsiu gal griebtelsiu irgi :)

 7. jo, pasidomėk DR. Gal ką labai blogo atrasi, tai aš tuomet kitos prieglaidos ieškosiu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.