Kaip kažkada jau rašiau “jie iš manęs reklamos neprašė (…)“, o ir negaliu nepasidalinti, kai įmonės viešai deklaruojamos siekiamybės 100% atitinka požiūrį “on the shop floor”.

Situacija paprasta – turėjome dovanų kuponus, kurių galiojimas baigėsi ir jie liko nepanaudoti. Kažkur išgirdęs, kad dovanų kupono galiojimas yra tik “rekomandacija” / pardavėjo prašymas jį panaudoti iki tam tikro laiko, bet tikrai ne galiojimas nusprendžiu eiti į knygyną ir bandyti laimę.

3 jaunos damos Pegaso knygyne. Tradiciškai pragalvoju: ar jos nebijos priimti sprendimą, ar reikės derėtis, ar reikės ieškoti kontaktų “aukščiau”… o realybėje – (1) pasitinka šypsena, (2) išklauso mano situaciją ir nė nemirktelėjusi pasiūlo sprendimą – pasinaudoti dovana, be lašelio priekaišto dėl praleisto “termino”, (3) pasiūlo biurokratinę dalį suforminti vėliau, nes dabar svarbiausia patenkinti mūsų norą įsigyti knygų, (4) pasiūlo padėti išsirinkti.

Po tokios vartotojiškos patirties galiu pasakyti – knygynas “Pegasas“ visada siekia užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą (…) t.y. deklaracija ir realybė atitinka 100%.