mūras #2

Šiek tiek nuotraukų iš šios dienos statybų aikštelės:

P1080350   P1080348

20130815_191230

20130815_185002

Medinę perdangą dar dėjome dėl to, kad perdangos apačios aukštis (mūsų atveju balkio apačia) yra tik 2,5m. Virš šios namo vietos bus įrengta mansarda. Jei tai būtų betonas reiktų pridėti dar bent +5cm luboms. Mūsų atveju balkiai bus matoma interjero dalis. Tikiuosi juos visai gražiai pavyks įkomponuoti.

Katilinės istorija verta bent 1 alaus bokalo :) Tad čia nesiplėsiu. Pasidžiaugsiu tik, kad perdangą virš katilinės pavyko “susiveikti” per 3 dienas. Užsisakiau 4ienį, 2ienį ryte jau buvo vietoje. Nežinau ar tikrai to reikia, tačiau statybininkai rekomendavo tarp katilinės perdangos ir kamino dėti putą (matosi balta). Su mintimi, kad kaminui būtų kur vaikščioti kuomet šildymo sezonas. Kažkur skaičiau, kad viduje esantys keraminiai vamzdžiai turėtų spręsti šią problemą. Nes tokio bloko viduje keraminis vamzdis nėra pritvirtintas, o tik atremtas į nedegią vatą. Anyway, statybininkai yra pastatę daugiau namų nei aš. Tad nenorėjau aiškinti :)
Ko nepasakyčiau apie surenkamą perdangą :) Bent čia žinojau šiek tiek daugiau nei jie, bet apie tinklelį prieš betonuojant nebuvau pagalvojęs :)

Užlipus į antrą aukštą jau kažkas matosi. Jausmas tikrai labai geras. Net pagalvojau, kad antrame aukšte (kol nebus atžalų) bus galima įsirengti ramybės zoną. Turėtų būti labai šviesu (langai iš visų 4 pusių) ir pakankamai erdvu (~25 km.m.).

Sekantis etapas nusibraižyti fasado sketchą, susirasti stogo montuotojus ir užsisakyti dangą :)

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Andrius

    Putplastis apie kaminą? Tai juk labai degi medžiaga, jokiu būdu nedėčiau, jei dar ne per vėlu pakeistite į akmens vatą.

    • Taip, putplastis. Kaminas savo viduje jau turi keraminius įdėklus, kurie apsaugoti nedegia vata. Jei jau kamino išorė tiek įkais, kad lydysis “polisterolis”, tai bijau, kad ir vata čia nepadės nes bus aplink kitų “jautresnių” medžiagų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.