© 2005 T.

GMAIL lietuviškai?

Ką tik pastebėjau, kad Google paslauga GMAIL tituliniame puslapyje sveikinasi lietuviškai! Bet kol kas tai daroma tik ten… visas likęs “interfeisas” liko angliškas. Tačiau spėju, kad greitu laiku GMAIL’u galėsime naudotis, kaip kokiu mail.lt (tik kur kas geriau) :-)

P.S. Šiaip, google skatina panašaus pobūdžio vertimus. Tereikia užsiregistruoti ir Tu jau vienas iš vertėjų :-)

4 Comments

 1. Posted 2005 09 07 at 16:39 | #

  Uj, būsių praleidęs… GMAIL settinguose galima pasidaryti, kad ir vidinis “interfeisas” būtų lietuviškas! so, full Lithuanian interface!

  P.S. Gal kam reikia kvietimų? Turiu 100 :-)

 2. andriucha
  Posted 2005 09 07 at 17:31 | #

  joo ir as apie 50;) taip kad nesidrovekit, o pasto dezute tikrai patogi:P …reklamos minutele…

 3. andriucha
  Posted 2005 09 07 at 17:33 | #

  nerealiai…ir 100 pakvietimu;)

 4. Posted 2005 09 07 at 20:58 | #

  Hmz, šiaip… kad jau reklama čia su Andriucha užsiiminėjame, tai pasidalinsiu savo nuomone plačiau :-)

  Man keista, kaip tokios pašto dežutės kaip freemail.lt , one.lt arba tas pats mail.lt dar išsilaiko! Juk tokie didžuliai gigantai kaip gmail.com yahoo.com siūlo nemokamas pašto dežutes ir talpa jų kur kas didesnė! Servisas patikimesnis.

  one.lt dar galima teisinti tuo, kad jis siūlo pašto dėžutės tikrinimą per WAP, bet tik tai! Manau ateina jau telefonų karta su normaliomis interneto naršyklėmis, padoriomis integruotomis pašto programomis. Ir toks privalumas, kaip paštas per wap paskęs technologijos jūroje IMHO :-)

Post a Comment

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>