foto…

beveik pardaviau savo A400… Dabar kokį mėnesiuką kitą teks gyventi be skaitmenos :-/ Bet tiesa pasakius jau esu įpratęs taip. Darbai, sesija ir visa kita… nebėra nei laiko nei jėgų ką nors fotografuoti :) O kai toks fotikas, tai į jį pažiūrėjus papildomos motivacijos tikrai neatsiranda. Metai džiaugsmo ir reikia judėti į priekį. Tikslas padorus SLR’as, bet iki jo dar toli (pinigine prasme). Tad pasidairęs po interneto platybes išsirinkau realesnį pirkinį – Canon A95. Huh, kantrybės…

22 thoughts on “foto…”

 1. Nu kažkada pamačiau Canon PowerShot S2 IS…tai labai norėjau…db net nžn…ten visokie pribumbasai svarbu..kuriuos perkant reikėtų išsiaiškint…tik mulinės nenuoriu..nuoriu tikro fotiko :)

 2. Na nežinau, IMHO nei IS1 nei IS2 neverti tokių pinigų… O jei jau tikro nori, tai reikia padoraus SLR’o :-)) MindeKei manau man pritartų(?) :-)

  p.s. aš taip pat muilinės nenoriu, bet kadangi ir pinigų neturiu, tai renkuosi optimaliausią variantą iš muilinių sektoriaus :-)

 3. nu matai, dar kol kas rimtai nesidomėjau kol pirkt nesiruošiu..kai jau rimtai susiruošiu..tada bus darbelia išsirinkt geriausią :)))))

 4. ojej…pažiūrėjau kiek Nikon’as kainuoj…omg :))) chia tokį įsigijus būtų nuodėmė neužsiimt fotografija :D

 5. pasidairęs po vokišką ebay, akimirką buvau nudžiugęs – EOS 300D kaina ~300-350EUR :) Vsio, galvoju… sulaukiu kovo pradžios ir imu! Bet per paskutinę aukciono valandą kaina šoktelėjo visu 100EUR :-/ damn… Apsiraminau vaikas, bet A95 jau nebetenkina :-/ Dabar lauksiu kelis mėnesius :))

  Šiaip beveik sugundė “senobinis” fotikas (su juostele). Kaina ~500Lt t.y. visu 1.000Lt mažesnė nei digital atitikmens. Bet beveik lieka beveik :)

  p.s. Eiklioji diskusija dar nesibaigė ;-)

 6. Jaučiu, kad lizingu tai man neduotu. Daug painiavos, dvi darbovietės, trys pajamų šaltiniai… nesuseksi nei kiek gaunu nei kaip ;-))))

  p.s. o jei duotų tai imčiau E-500 (gal) ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.