foto…

beveik pardaviau savo A400… Dabar kokį mėnesiuką kitą teks gyventi be skaitmenos :-/ Bet tiesa pasakius jau esu įpratęs taip. Darbai, sesija ir visa kita… nebėra nei laiko nei jėgų ką nors fotografuoti :) O kai toks fotikas, tai į jį pažiūrėjus papildomos motivacijos tikrai neatsiranda. Metai džiaugsmo ir reikia judėti į priekį. Tikslas padorus SLR’as, bet iki jo dar toli (pinigine prasme). Tad pasidairęs po interneto platybes išsirinkau realesnį pirkinį – Canon A95. Huh, kantrybės…

Published by

T.

Vat, vat...

22 thoughts on “foto…”

 1. Nu kažkada pamačiau Canon PowerShot S2 IS…tai labai norėjau…db net nžn…ten visokie pribumbasai svarbu..kuriuos perkant reikėtų išsiaiškint…tik mulinės nenuoriu..nuoriu tikro fotiko :)

 2. Na nežinau, IMHO nei IS1 nei IS2 neverti tokių pinigų… O jei jau tikro nori, tai reikia padoraus SLR’o :-)) MindeKei manau man pritartų(?) :-)

  p.s. aš taip pat muilinės nenoriu, bet kadangi ir pinigų neturiu, tai renkuosi optimaliausią variantą iš muilinių sektoriaus :-)

 3. nu matai, dar kol kas rimtai nesidomėjau kol pirkt nesiruošiu..kai jau rimtai susiruošiu..tada bus darbelia išsirinkt geriausią :)))))

 4. ojej…pažiūrėjau kiek Nikon’as kainuoj…omg :))) chia tokį įsigijus būtų nuodėmė neužsiimt fotografija :D

 5. pasidairęs po vokišką ebay, akimirką buvau nudžiugęs – EOS 300D kaina ~300-350EUR :) Vsio, galvoju… sulaukiu kovo pradžios ir imu! Bet per paskutinę aukciono valandą kaina šoktelėjo visu 100EUR :-/ damn… Apsiraminau vaikas, bet A95 jau nebetenkina :-/ Dabar lauksiu kelis mėnesius :))

  Šiaip beveik sugundė “senobinis” fotikas (su juostele). Kaina ~500Lt t.y. visu 1.000Lt mažesnė nei digital atitikmens. Bet beveik lieka beveik :)

  p.s. Eiklioji diskusija dar nesibaigė ;-)

 6. Jaučiu, kad lizingu tai man neduotu. Daug painiavos, dvi darbovietės, trys pajamų šaltiniai… nesuseksi nei kiek gaunu nei kaip ;-))))

  p.s. o jei duotų tai imčiau E-500 (gal) ;-)

 7. Huh.. dabar keliems mėnesiams pamirštu, kad noriu fotiko ir kaupiu litus :) Po to jau bus galima kažkur judėti…

Comments are closed.