pc -> ntfs

heh, vienas iš paruošiamųjų etapų žiemos raliui yra kompo sutvarkymas ;-) Jau senokai galvojau pasikeisti savo FAT32 į NTFS :) Bet vis nesiryžau… Šiandien galiausiai nutaikiau momentą ir ėmiausi formatavimo. Pradžia buvo gera, tad ir pabaigos tokios laukiau… Bet :-) Nevisad gera pradžia garantuoja gerą darbą.
Kai pasirodė naujas WIN langas, pradėjau ieškoti visų tvarkyklių (draiverių). Atmintyje atgaminau, kad juos kažkur turiu išsikepęs, bet kur?! Tiesa pasakius iki pat dabar nežinau. Kita mintis – ieškoti internete :) Būtų lengva ieškoti, jei tinklo plokštė (kurios mano atveju būtinai reikia dėl ineto) būtų atpažinta :)) ech… Suvargau, susinervavau… bet šiaip ne taip panelės Kristinos ir ponaičio MindeKei dėka vėl viskas stovi savo vietose (bent jau pradeda po truputėlį į savo vietas stoti) :-) Huh… Buvau pamiršęs ką reiškia perinstaliuoti windows’us…

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. Pastebėjimas sau (ir kitiems) – Naudojant NTFS Kaspersky 5.0.227 nedraugauja su DSL internetu. Ko pasakoje – bluescreen & restart :-/

  2. Aha. Pastebejimas be krashto taiklus. Ar tik ne is mano mylimo kompo ir pastebejai:) beje, Kasperskio neber, o blue screenas liko:)))

  3. xi xi xi.. matai :) aš kaip tikras “kompiuteristas”, kol ant savo kailio neišbandau, tol netikiu :D And i’m lucky, coz my “bluescreen” is gone :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.