apie saldų miegą

akropolio_miegas

Kas sakė, kad Akropolis tik laisvalaikio ir pramogų sostinė? Šiandien įsitikinau, kad čia ir poilsio sostinė gali būti. Išvargusiems vyrams įrengta rimto poilsio zona :) Trūksta tik šiltos “kaldrytės” ir TV rodančio kokį sporto kanalą (Akropoliui idėja visai nemokamai).

mūras #2

Šiek tiek nuotraukų iš šios dienos statybų aikštelės:

P1080350   P1080348

20130815_191230

20130815_185002

Medinę perdangą dar dėjome dėl to, kad perdangos apačios aukštis (mūsų atveju balkio apačia) yra tik 2,5m. Virš šios namo vietos bus įrengta mansarda. Jei tai būtų betonas reiktų pridėti dar bent +5cm luboms. Mūsų atveju balkiai bus matoma interjero dalis. Tikiuosi juos visai gražiai pavyks įkomponuoti.

Katilinės istorija verta bent 1 alaus bokalo :) Tad čia nesiplėsiu. Pasidžiaugsiu tik, kad perdangą virš katilinės pavyko “susiveikti” per 3 dienas. Užsisakiau 4ienį, 2ienį ryte jau buvo vietoje. Nežinau ar tikrai to reikia, tačiau statybininkai rekomendavo tarp katilinės perdangos ir kamino dėti putą (matosi balta). Su mintimi, kad kaminui būtų kur vaikščioti kuomet šildymo sezonas. Kažkur skaičiau, kad viduje esantys keraminiai vamzdžiai turėtų spręsti šią problemą. Nes tokio bloko viduje keraminis vamzdis nėra pritvirtintas, o tik atremtas į nedegią vatą. Anyway, statybininkai yra pastatę daugiau namų nei aš. Tad nenorėjau aiškinti :)
Ko nepasakyčiau apie surenkamą perdangą :) Bent čia žinojau šiek tiek daugiau nei jie, bet apie tinklelį prieš betonuojant nebuvau pagalvojęs :)

Užlipus į antrą aukštą jau kažkas matosi. Jausmas tikrai labai geras. Net pagalvojau, kad antrame aukšte (kol nebus atžalų) bus galima įsirengti ramybės zoną. Turėtų būti labai šviesu (langai iš visų 4 pusių) ir pakankamai erdvu (~25 km.m.).

Sekantis etapas nusibraižyti fasado sketchą, susirasti stogo montuotojus ir užsisakyti dangą :)

Mūras #1

20130808_135649Kažkada svajojau, kad savo statybas galėsiu aprašyti taip išsamiai, kaip tai darė Vidmantas. Pasidalinti savo patarimais, pastebėjimais, galbūt išgirsti nuomonę ten, kur trūksta patirties pačiam. Tačiau :) Kol pradėjau statyti namą:

  1. Puslapyje daugiau talpinau nuotraukas, nei tekstą, kas lankytojams nebuvo labai įdomu;
  2. Puslapio statistika iš ~200 apsilankymų per mėnesį sumažėjo iki ~100. Ir jie visi ateina ieškoti kažkokių senienų;
  3. Laisvo laiko per dieną turiu lygiai (minus) -8 valandas;
  4. Požiūris į viešumą kardinaliai pasikeitė.

Manau paskutinieji 2 punktai padarė lemiamą įtaką mano “dažnam” apsilankymui čia ir pasidalinimui mintimis. Iš kitos pusės per dieną ar savaitę priimu tiek sprendimų, kad geriausiu atveju savaitės gale galiu rašyti reziume – hints & tricks.

Taigi, pasidalinsiu keliais pastebėjimais: Continue reading Mūras #1