patogesnis Thunderbird

Atrodo senokai jau nieko nerašiau, būtų pats metas šią klaidelę ištaisyti. Šį kartą truputi kompiuterastiškai apie beprotiškai, fantastiškai gerą, NEMOKAMĄ pašto programą Thunderbird!

Jau nežinau kiek laiko naudojuosi šia programa, kartais truputi pasinervuoju, kartais kaip tik labai džiaugiuosi :) Kažkada naudojau “The Bat!”, kuri tapo mano el.pašto programos idealas (tiesa, mokamas). Thunderbird, kai kur truputį atsilieka, bet ilgiau pasiknaisiojus internete galima surasti neblogų išeičių.

Paskutiniu metu mane erzino du Thunderbird trūkumai:
1) Jei kas nors atsiunčia nuotraukėlę, kuri neatitinka mano vaizduoklio nustatytos rezoliucijos, tenka naudotis trečiosiomis programomis, kad suprasti kas ten pavaizduota
2) Kuomet atsakinėju į laiškus (ar persiunčiu), galiu pasirinkti tik iš dviejų: laiškas į kurį atsakinėju/persiunčiu bus prisegtas kaip priedas (tuomet visa informacija apie originalaus laiško datą ir t.t. išlieka) arba originalus laiškas bus tekste (kaip įprasta su kitomis programomis), tačiau nebėra aišku nei kas nei kada siuntė originalų laišką.

Neapsikentęs internete suradau problemų sprendimus.

1) Image Zoom
2) Change quote and reply format (suinstaliavus šį išplėtimą reiks eiti į add-ons ir susikonfiguruoti pagal savo poreikius).

Mano veidą vėl puošia šypsena ;)

PayPal tarifai arba kur dingsta pinigai

Prieš daugiau kaip metus rašiau, kad PayPal plečiasi. Tuomet buvo labai džiugu, kad ir Europos kaime (aka Lietuvoje), kaip ir visi normalūs internautai galėsime atiskaitinėti tarptautinėje erdvėje be jokių didesnių problemų.

Per šią sistemą jau ne vieną ir ne du kartus atiskaitinėjau už paslaugas ir tiesa pasakius jokių problemų niekada neturėjau. Vertėtų pažymėti, kad atiskaitydamas ir su Virtuon taip pat jokių nesusipratimų niekada nepatyriau.

Bet ne apie pirkimą šį kartą… o apie pardavimą! Mat Paypal įgalina ne tik sumokėti, tačiau ir gauti (jei jau kažkam kažką parduodi ir tau turi pervesti pinigėlius iš kokio tai užsienio).

Pardaviau. Ir neveldamas visko į vatą supažindinsiu dabar kur ir kiek pinigų dings nuo jums pervestos sumos.

1) Pirmiausia income fee – 3,4% nuo pervestos sumos + 0,35EUR.
2) Kadangi Lietuvoje yra Litai, o pinigus gavau EUR, tai PayPal negali į mano banko sąskaitą pervesti EUR (nors aš to labai norėjau). Vertimo kursas labai nepalankus 1 EUR = 3,3558 LTL (arba 1 LTL = 0,2977 EUR).
3) Išgryninimo paslauga arba likusių pinigų pervedimas į banką Lietuvoje – 7 LTL.

Pervedimas į banko sąskaitą užtruko keturias darbo dienas (nuo penktadienio iki trečiadienio).

Nežinau, galbūt yra kokių nors kitokių (pigesnių) būdų per PayPal gauti pinigėlius, tačiau jų man rasti nepavyko…