gal keičiam tiekėją?

pastaruoju metu intensyviai pradėjau domėtis dviem dalykais: fotografijos žinių gilinimas bei hostingas :) Apie pirmąjį nekalbėsiu (bent kol kas)… antrasis gi tampa vis opesnis klausimas su sąlyga, kad labdara tuština mano piniginę ir jau ėmiausi tam tikrų veiksmų.
Nors dabartiniu hostingu esu visai patenkintas, tačiau jie turi tam tikrą man aktualų ribojimą – duomenų bazių skaičius. Iš anksčiau turiu įsitikinimą, kad neribotas duomenų bazių skaičius byloja apie nerimtą paslaugos teikėją, tačiau turiu pripažinti, kad su 3 MySQL duomenų bazėmis ir 7 šiuo metu pas mane talpinamais projektais truputį neišsitenku :)
Šiuo metu daugiausiai duomiuosi bluehost paslaugomis. Kol kas viskas atrodo labai viliojančiai, tačiau neapleidžia nuojauta, kad kažkur kažkada apie juos esu skaitęs kažką negero… ar taip galėjo būti?

Tamsoje…

Kad jau mokausi fotografuoti, tai vienas iš šiandienos bandymų:

Vika :)

DIY!
Mums reikės – blykstės ir vieno juodo lapo užvinioto ant blykstės galo (kad šviesa būtų koncentruota):

IMGP2019

Balto lapo šalia veido, kuris truputį atspindės blyktės šviesą ant veido:

IMGP2020

Viskas atrodo daugmaž taip – fotografuojam visiškoje tamsoje ant MF nusistatę atstumą iki objekto. Kadangi aš dar neturiu daug foto įrangos, tai pasinaudojau savo blykstės teikiamomis galimybėmis sinchronizuotis kartu su built-in blyste. IMHO not bad for the first time. Dar yra minčių, ką galima patobulinti… tai gal bus daugiau greitu laiku :D

IMGP2022

Meškafonas

Meškafonas – tikras telefonas! Nežinau ar aš atsilikęs nuo TV ir kitų mass-media priemonių, bet apie “meškafoną” naują Tele2 paslaugą-kompaniją sužinojau tik šiandien pradėjęs skaityti RSS įrašus (o galbūt čia ir buvo toks marketinginis triukas per blogus į potencialius vartotojus?).
Užskaitau šią idėją! IMHO Tele2 labai laiku ir labai vietoje sugalvojo šį produktą ir tikrai tikiu, kad artimiausiu metu ir kiti konkurentai kažką panašaus parodys :)

p.s. o ar žinojote apie sąmokslo teoriją, kad “Bitė” prekės ženklo greit nebebus?