Kiek mokėsime už romingą?

LRT skelbia apie nustatyas tarptinklinio ryšio kainas. Aišku tarifų lubos dar nėra patvirtintos, tačiau reikia tikėtis :) Anyway, labai įdomu kaip reaguos Lietuvos operatoriai. Prieš mėnesį or so berods Omnitel skelbė, kad uždėjus tarifų lubas romingui kai kurie operatoriai gali atsisakyti teikti tokias paslaugas (atseit jos nebebus pelningos?). Šioks toks sapaliojimas ir bandymas bauginti ar rimti svarstymai? Turiu tokį negerą įtarimą, kad operatoriai per ilgai ir per ramiai gyveno, tad dabar teks tikrai pasispausti.

Burbiškės!

Tokių vaizdelių tikėjomės:

Burbiškės #2

Tokį vaizdelį matėme:

Burbiškės #1

Išvada – kuo toliau tuo labiau visos šventės tampa ne žmonių, o prekybininkų šventėmis! Tulpių buvo mažiau nei žmonių ir beveik tiek pat kiek prekybos taškų. Jei kitą savaitę pavyks pasivažinėti įamžinsiu koks po to liko “vaizdelis”.

cash in

Prieš kelias dienas pirmą kartą pasinaudojau Hansa banko cash in bankomatu :) Galiu pasakyti, kad bauginantis jausmas, kai matai “įvažiuojančius” pinigus, kurie turėtų atsidurti sąskaitoje. Pirmiausia pabandžiau persivesti 20Lt, pavyko, tuomet truputį įsidrąsinau kol galiausiai persivedžiau visus kiek turėjau.
Galiu pasakyti – labai patogus dalykėlis (nors 500Lt banknotas ir nėra atpažįstamas) sutaupantis daug laiko! Try it.