Vista be flash?

Šiandien susidūriau, kad Vista tikrai turi tam tikrų problemų – pvz. susimetus FireFox iš pirmo, antro ir kt. karto nepavyko susimesti Fash Player’io. Variantas, kuris tiko – Pasileidžiam default IE 7, klikinam, kad rodytų media. Jis iš kažkur paima player’į (Windows native?), kuris vėliau sėkmingai veikia (rodo) ir FF naršyklėje.

ISP…

Nesuprantu… TEO turi paleidęs internetą DSL technologija. Bet iš modemo laidas eina tiesiai į swich (?). Swich bandau pakeisti routeriu su tam tikrais nustatymais ir ką matau?
DNS primary 212.xx.xx.xx (t.y. default nustatymai iš ISP)
DNS secondary 192.168.0.1 (LAN’o priskirtas DNS’as?)

Tikriausia per trumpai dirbau su internetu (pardavinėjau jį), kad tokias problemas ne eksperimento būdu pašalinčiau.

Visas naujas!

Tai vat… kol dirbau ten, kur buvo daug adminų, norėjau pabandyti Linux (ir vis dar noriu, tikiu, kad tai teisingas dalykas), bet likimas taip sudeliojo, kad pakeitus darbą nuėjau į “kitą” pusę ir dabar darbuojuosi su naujausiu MS “stebuklu” Windows Vista:

Vista

Galiu pasakyti vieną – jei neturite 1GB RAM’o, geriau šito daikto net neliesti. Darbe turiu 512, bet sukasi jis labai sunkiai (jokių baisių programų, išskyrus Norton’ą). Aišku, man, senam krienui, tie visi mandrumai yra ne prie širdies, todėl pas mane “Windows clasic” atmosfera, kuri taip pat turi daug modernumų (įdėsiu vėliau print screen’us).

Kita naujove mano naujutėlaičiame HP stacionare – taip pat MS produktas Office 2007:

office2007

Ištikro prie šito daikto reikia priprasti. Aišku tabed meniu yra Mozill’os plagiatas (persimetęs ir į IE7), bet jis čia visai tinka (kai įpranti). O aš, kol kas, neįpratęs… tai man čia kosmosas :D

Tiek vat IT naujienų ir apie darbą kol kas tiek…

ar žinote #1

Ar žinote, kad zebra interneto santykis Lietuva : Užsienis yra 30:1? T.y. į užsienį greitis gali būti iki 30 kartų lėtesnis nei Lietuvoje ir tai dar bus “atitinkantis techninius reikalavimus”. Paprastas pvz. Mano greitis Lietuvoje yra iki 1024Kbps, o į užsienį aš galiu turėti 34Kbps (t.y. Lietuvoje iki 128KB per sekundę, užsienyje ~4KB per sekundę… t.y. 1MB iš užsienio aš galėčiau parsiųsti per ~4 minutes). Plačiajuostis internetas :)))

T*O

T*o pristatinėja naujus “viliojančius” pasiūlymus, bet pamiršta gerinti kokybę… Šiuo metu mano interneto greitis į užsienį apie 20kbps ir viskas prasidėjo dar vakar! Nekenčiu.

naują pc?

Norėčiau tokio mažylio. Jau kuris laikas išskiriu 2 “laptop” rūšis – kompiuteriai, kuriuos galima nešiotis bei nešiojami kompiuteriai. Kompiuteris, kuris stovi ant mano darbo stalo yra būtent tas, kurį galima nešioti… ir šiaip jis jau pakankamai senas :) Tad kartais nevengiu pasidairyti po visokius E ir ne tik E shop’us ir pasiieškoti naujos “svajonės”.