GMail – niekada nereikės trinti laiškų?

Pamenat GMail pristatyme paminėtas paslaugos privalumas – jums niekada nebereikėtų trinti laiškų? Atrodo man jis nebegalioja! Per truputį daugiau kaip metus prikaupiau daugiau kaip 2000MB duomenų (kiek tiksliai nepamenu, bet procentinė išraiška buvo ~80% max talpos) laiškų pavidale ir nutariau, kad tai jau kritinė riba :) Pradėjau trinti! Rezultatas visas 1000MB rezervo.
Tryniau ne belenką ir belenkur. Sugalvojau, gan primityvią sistemą, kuriai reikia skirti laiko, tačiau ji man pakankamai efektyvi. Susikūriau naują etiketę “attachment”, kuri buvo priskirta visiems laiškučiams turintiems priedus. Po to pagal šį paieškos kriterijų leidausi į senienų trynimą. Kelis “seniausius” puslapėlius “praskanavęs” pašalinau ~100 dialogų ir “vualia” vėl padorus rezervas.

p.s. ar pastebėjote, kad GMail pradėjus akciją “megabaitų skaičius vis daugėja” skaitliukas sukosi greičiau? Dabar devynios galybės skaičių po kablelio, tad 1MB dėžutės talpa padidėja tik po daugiau kaip 2 parų.

antivirusinės

Gal kas gali pasiūlyti kokį variantą dėl legalių antivirusinių 6 kompiuteriams (vienas iš jų yra serveris, bet jis veikia tik vidiniame tinkle)?

Galvojau tokį variantą (per Komvedą):
4x NOD32 = 394,37Lt.
2x Kaspersky Business = 201,98Lt.
Iš viso – 596,26Lt. + po metų atnaujinimas 377,94Lt.

Any other ideas for small business?