[H]

Mano neegzistuojantis automobilis – Honda Civic.

Trumpa info
Vards: Cviekas
Variklis: 2ltr TD (ROVER)
Galia: 63 – 67 – 77 kw (kiek katalogų, tiek ir nuomonių). Į tech. pasą įrašė 77kw.
Privalumai: El.veidrodėliai, el.langai bei automobilis yra mano! Taip pat prie privalumų šian autoservise meistriukas pasakė – mechaninė kuro padavimo sistema (tipo ne įpuškimas? Kažin, ką reiškia užrašas gale – 2,0 iTD). Varant technikinę sakė, kad automobilis tvarkingas. Atrodo visus privalumus išvardinau. Beje, ar žinot koks fainas jos vairuotojas? ;)

Dėl ko automobilis yra neegzistuojantis? Nors ant tech. paso įrašyta pirmos registracijos data: 1997-07-01, tačiau visuose kataloguose turbo dyzeliai atsiranda tik nuo 1998m. Todėl iki šiol neaišku kiek realiai kw šis mažylis turi.

Trūkumai? Hmm… Na… Jei kam nors ką nors sako – generatoriaus dirželio įtempimo mechanizmas. Senoje Audi užteko atsukti vieną veržlę, o čia visas mechanizmas, kurio naujo kaina ~500Lt. Anyway, kol kas keičiu kas būtina, investuoju į būtinus atributus (pvz. draudimas!) ir tikiuosi, kad sąskaitoje pinigai nesibaigs.

Kelios foto:

IMGP8468 IMGP8469

p.s. Vikingai, 5 butelkos iš manęs! O gal 0,7l kavalieriaus?

migracija į Thunderbird

Migruoju iš The Bat! + Outlook Express į Thunderbird.

Kol kas keli neigiami pastebėjimai:
* news groups’e (jei parsiunčiami tik header’iai) nesimato kurie postai turi attachment’us (nors galima pasirinkti Lines stulpelį , kuriame pagal eilučių kiekį gali spėti apie prisegtas bylas)
* neveikia nuorodos į konkrečius post’us news groups’e
* nėra integruoto combine and decode varikliuko t.y. norint sujungti suskaldytas žinutes tenka naudotis papildoma programa

FF

pirmą karta lūžo FF. Rezultatas – dingo visi bookmark’ai. Truputi liūdna, bet… Nėra to blogo. Senei jau galvojau juos kaip nors susitvarkyti, susirušiuoti. Vis laiko nebuvo. Atrodo dabar pradėsiu viską iš naujo. Beliko tik sugalvoti pačią geriausią rušiavimo struktūrą. Any ideas?

pokalbių statistika

Nagrinėjausi savo paskutinių 8 mėnesiu detalią pokalbių ataskaitą. Norėjau išsiaiškinti koks gi santykis tarp realiai prakalbėtų minučių ir minučių už kurias mokami pinigai (toks santykis atsiranda dėl to, kad operatoriai pokalbių laiką skaičiuoja ne sekundžių tikslumu, o apvalina t.y. po pirmos minutės kas 30 sekundžių).

Išsiaiškinau, kad santykis tarp realiai prakalbėtų minučių ir “užmokėtų” minučių yra 0,88. O tai reiškia, kad maždaug 12% sumos nuo mano apmokėtos sąskaitos operatoriui atitenka visai uždyką t.y. net jei operatorius neužsidėtų antkainio, jis vis tiek turėtų pelną.

Pasiskaičiavau, kad vidutinė mano vieno pokalbio trukmė buvo 03:02 min. (tokiu atveju, santykis tarp realiai prakalbėtų minučių ir “užmokėtų” būtų – 0,867). Pasiskaičiavau ir medianą (pusiaukėlė tarp didžiausios ir mažiausios reikšmės) ir ji lygi 01:05 min. Toks didelis skirtumas tarp šių dydžių reiškia, kad vienas mano pokalbis telefonu trunka trumpai ir tik keletas tikrai ilgų pokalbių padidina vidurkį. Vidutiniškai per mėnesį telefonu aš prakalbus po 2,5val.

…o sužinotumėt kiek aš SMS parašau ;)

Šiaip skaičiavau aš ne atsitiktinai, pasibaigus dabar galiojančiai tarminuotai sutarčiai galvoju pakeisti operatorių.

p.s. skaičiavau čia tik savo asm. telefono detalią ataskaitą… darbinio telefono į šiuos skaičiavimus neįtraukiau.