google naujienos

google paleido savo kalendorių. Labai geras daiktas turiu pasakyti, jau seniai google buvo raginama tokį padaryti – padarė.

Dar vienas pastebėjimas google tema. Nors gmail ir yra išvertsa į lietuvių kalbą, tačiau geriau naudotis angliška versija. Daugelis naujovių taip ir lieka nepastebėtos su lietuviška versija.

Anksčiau net kai kurie google puslapiai buvo visiškai skirtingai atvaizduojami jei aš esu pasirinkęs lietuvišką ar anglišką variantą, pvz: google translate. Dabar atrodo sutvarkyta jau, bet… dar prieš kokią savaitę visai kitokie puslapiukai buvo (lietuviško varianto nenaudai).

kraustomės

na va, vakar naktį iš e-vaizdas nuomuojamos tarnybinės stoties iškėliau paskutines svetaines. Viską pavyko be didesnių sutrikimų paleisti aš šito (naujai išnuomoto) DR serverio. Per naktį atsinaujino DNS (domain name server) ir šiandien jau veikiam lyg niekas niekur :) Atkūriau visas buvusias pašto dėžutes ir el.pašto naujienų grupes. Tikiuosi šis serveris, kad ir už jūrų marių, bet bus stabilesnis ir svetainė bus 99,9% laiko pasiekiama.

unable to connect

Tikriausia pastaruoju metu dažnai matote unable to connect arba the page cannot be displayed. Aš taip pat dažnai tokį užrašėlį matau… ir tikriausia dažniau nei Jūs. Ir spėju dar kuris laikas jį matysim, kol vyrai “efektyviai” dirbs savo darbą… Ačiū už dėmesį, o e-vaizdui ačiū už galimybę bent akimirką pabūti on-line.

P.S. Efektyvaus darbo rezultatus galima stebėti adresu: http://diskusijos.e-vaizdas.net/viewtopic.php?id=2022